
Ismét „közösködtünk”…..
by
9 9 people viewed this event.
Méghozzá a Közösségek Hete rendezvénysorozat kapcsán, ahol a Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár, a Petőfi Sándor Művelődési Központ és az Úttörténeti Múzeum szervezésében számos, sokakat megmozgató program zajlott.
Múzeumunk vezetője, Turán István az evangélikus temetőben tartott egy rendhagyó helytörténeti sétát. A könyvtár és a Petőfi Szülőház szervezésében növény csere-bere zajlott a főtéren. Az Úttörténeti Múzeumban három fantasztikus írónő – Komlós Kinga, Kothencz Henrietta és Kutyifa Anikó tartott író-olvasó találkozót. Alkotó napot szerveztünk az Úttörténeti Múzeum udvarán és Vikorné Csvila Ráhel előadást tartott afrikai missiós útjáról.
