Ismét „közösködtünk”…..

Ismét „közösködtünk”…..

Ismét „közösködtünk”…..

by
10 10 people viewed this event.

Méghozzá a Közösségek Hete rendezvénysorozat kapcsán, ahol a Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár, a Petőfi Sándor Művelődési Központ és az Úttörténeti Múzeum szervezésében számos, sokakat megmozgató program zajlott.

Múzeumunk vezetője, Turán István az evangélikus temetőben tartott egy rendhagyó helytörténeti sétát. A könyvtár és a Petőfi Szülőház szervezésében növény csere-bere zajlott a főtéren. Az Úttörténeti Múzeumban három fantasztikus írónő – Komlós Kinga, Kothencz Henrietta és Kutyifa Anikó tartott író-olvasó találkozót. Alkotó napot szerveztünk az Úttörténeti Múzeum udvarán és Vikorné Csvila Ráhel előadást tartott afrikai missiós útjáról.

To register for this event email your details to miklos.ferenc@kozut.hu

Register using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

-
 

Location

-

Share With Friends