
Közlekedési Kultúra Napja
by
20 20 people viewed this event.
Május 11-én megrendezésre került a 11. Közlekedési Kultúra Napja, ami minden évben nagy népszerűségnek örvend az Úttörténeti Múzeumban. Idén is több száz gyerek látogatott el hozzánk a környező intézményekből, hogy játékos formában ismerkedjenek a biztonságos közlekedés fontosságával, megismerjék a lehetséges veszélyforrásokat és hogy megtudják, mit kell tenniük a balesetek elkerülése érdekében.
Ezen a napon nagyon sok segítséget kaptunk a helyi szervezetektől, akik hozzájárultak a program sikeres lebonyolításához.
